Perfektný partner počas zimy

AEZ Tioga titan a graphite

Názov Tioga pochádza pôvodne z jazyka indiánskeho kmeňa Irokézov a znamená "kde sa cesta rozdvojuje". Dostatočný dôvod, aby konštrukčné oddelenie AEZ nielenže použilo názov, ale aby do dizajnu začlenilo metaforu "vidlice" pomocou dvojitého lúča.

Umbraco 1

Tioga je k dispozícii v dvoch farebných prevedeniach - v grafitovo matnom lakovaní alebo v titánovom ako leštená čelná plocha na grafitovom matnom lakovaní . V oboch verziách nový disk AEZ zaujme svojou eleganciou a technicky dokonalým uchytením. Či už ide o ECE alebo VTA, AEZ Tioga ponúka bezplatné schválenie a širokú škálu aplikačných možností pre rôzne vozidlá strednej triedy. Vďaka novej farbe SRC je zliatinový okraj vhodný aj na zimu.

Umbraco 2

Nová AEZ Tioga predstavuje ďalší míľnik v segmente ECE diskov. Dvojitý päťlúč značky AEZ je teraz k dispozícii u našich predajcov v rozmeroch 17 až 19 palcov pre najbežnejšie vozidlá strednej triedy ako 
Audi A3, A4, A6 a Audi Q3, BMW radu 3 a 5, VW Golf , VW Tiguan, Seat Tarraco, Seat Leon, Seat Ateca alebo Škoda Karoq.

Umbraco 3

SRC. Nová ultra odolná farba na zimu

AEZ je skratka pre najvyššiu kvalitu vo výrobe technických dizajnových diskov, preto používa iba tie najlepšie dostupné materiály. Vďaka novej farbe SRC, vysoko trvanlivému a ultra odolnému trojvrstvovému povrchu zaručuje nemecký výrobca diskov perfektnú ochranu, najmä v zimnom období.

Umbraco 4

Ešte ostáva nejaký ten čas kým udrie tvrdá zima, ale ako vášnivý vodič sa môžete vopred dozvedieť o najnovších a najlepších výrobkoch.

Začnite svoje ďalšie dobrodružstvo už teraz a vyskúšajte požadovaný disk v konfigurátore diskov na Vašom vozidle.