Alcar

Známe štyri kruhy

Audi Q3 a AEZ Crest dark – dizajn a kvalita v jednom

Dokonca i malé autá niekedy narastú, ako napríklad Q3. Predĺženie o 10 cm nie je všetko, čo sa zväčšilo. Vnútorný priestor teraz poskytuje viac dôkazov o tom, že je to rodinné SUV. Cestovanie na zadných sedadlách je teraz omnoho pohodlnejšie vďaka väčšiemu priestoru a individuálne nastaviteľným opierkam chrbta. Okrem toho batožinový priestor sa zväčšil až na objem 1525 litrov.

Pod kapotou

Pokiaľ ide o motor, Audi začína pri klasickom 2.0 benzínovom motore a 2.0 dieselovom motore okrem modelu Quattro s automatickou prevodovkou. Najekonomickejšou bude verzia so 140 konskými silami TDI, ktorá má byť zaradená do ponuky na konci roka 2019.

Dokonale odhlučnený interiér

Akonáhle sa posadíte, ste takmer dokonale izolovaný od vonkajšieho sveta. Audi si udržuje svoj charakter a kombinuje ho s najmodernejšími technológiami a eleganciou. Virtuálny kokpit je možné ovládať dotykom a stredový dotykový displej ponúka množstvo nastavení.

Skvelý dizajn

Športové moderné krivky s výraznými hranami...to je nový exteriér Q3. Trojrozmerná osemuhoľníková jednodielna maska chladiča a typické LED svetlomety sú pôsobivé. Nová Q3 pôsobí v porovnaní so svojim predchodcom sebaistejšie a zdôrazňuje dizajn SUV.

V súlade s trendom

Štýlový majitelia auta očakávajú štýlový dizajn od strechy až po kolesá. AEZ Crest dark spĺňa kritériá štýlovosti dokonale. Vďaka trendovému lakovaniu a dvojitými prekríženým lúčom podčiarkuje sebavedomosť a športový vzhľad Audi Q3. Leštený límec AEZ Crest dark v rozmeroch 8x20, 235/45/R20 dodáva autu mohutnosť a zvýrazňuje jeho SUV vzhľad.